Open Kerk 2022 Hoedekenskerke in de zomermaanden juli en augustus

Open Kerk

Open kerk in de zomermaanden  

Dit jaar wordt er weer Open kerk georganiseerd in Hoedekenskerke. Er zijn voldoende vrijwilligers die een middag in de kerk aanwezig zijn om iets over de kerk en ook over het werk van de kunstenaars te vertellen. Twee kunstenaars stellen hun werk ten toon in onze kerk.

Tom van Belt keramiek en Mieke Brinkhuis-Duijzer fotografie.

Het is prachtig om hun werk te komen bekijken. Het keramiek van Tom van Belt uit zijn eigen keramiekatelier is bijzonder om het in onze kerk te komen bezichtigen. In het fotograferen van Mieke Brinkhuis-Duijzer is duidelijk te zien dat haar oog altijd op zoek is naar mooie plaatjes. Ze doet dat met hart en ziel.

De kerk is open vanaf 6 juli t/m 31 augustus, iedere woensdag van 11.00 u. uur tot 16.30 u

We hopen veel mensen te ontmoeten.

Met vriendelijke groeten

De Cultuurgroep.

 

 

 

 

 

 

Geen reacties

Reacties gesloten